חזון

תעשייה כחול לבן חזקה ומובילה

קבוצת אינפיניה שואפת להוביל את עולמות האריזה והמיחזור בישראל, תוך יישום והטמעת עקרונות הכלכלה המעגלית.

חרטנו על דגלנו לקדם קיימות ואנו משקיעים משאבים ניכרים בנושא זה בכלל מפעלי החברה על מנת לפעול בצורה ידידותית לסביבה ולעמוד בתקנים מחמירים.
כחברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, אנו שואפים להיות חברה צומחת, יעילה, רווחית, המתאימה עצמה לשוק משתנה ומייצרת תשואה עבור בעלי העניין בכל מצב שוק.
לב תפיסת הפעולה שלנו הינה יצירת אינטגרציה והגברת הסינרגיה בין תחומי פעילותינו. שרשרת הערך הנובעת מיישום מודל זה מניבה ערכים מהותיים כגון פתרון לאתגרים אקולוגיים כבדי משקל על ידי צמצום פסולת ומיחזורה, תהליכי ייצור מתקדמים וסביבתיים, מעבר לחומרי גלם ידידותיים לסביבה והבטחת איכות חומרי הגלם ממקור משני.

עקרונות החזון

כלכלה מעגלית

אנו מחוייבים לקיים שרשרת ערך, שתחילתה וסופה הם "לקוח הקצה", ואשר מתבטאת באינטגרציה אנכית בין פעילויות הקבוצה.

שמירה על הסביבה וניהול צריכת משאבים

אנו מחוייבים לשמירה על הסביבה בכלל אתרי הפעילות שלנו תוך נקיטת צעדים יזומים לשיפור מתמיד בנושא. בנוסף, אנו מחוייבים לייעל את צריכת משאבי האנרגיה והמים הנדרשים לפעילותינו באמצעות גישה מחמירה לניהול פסולת וצריכת חומרים.

חדשנות

כקבוצה הפועלת בשוק משתנה אנו מחוייבים כל עת לקדם חדשנות מוצרית ותפעולית כמנוע צמיחה עיקרי כדי להבטיח כי גם בתנאי תחרות משתנים ובתקנים סביבתיים הולכים ומחמירים, החברה תמשיך לשמור על מובילות.

מצויינות תפעולית

כקבוצה יצרנית מובילה, אנו מחוייבים לעבודת צוות ופתרון בעיות על ידי התמקדות בצרכי הלקוח, העצמת העובדים וייעול מתמיד של הפעילות הקיימת בתהליכי הייצור.

הון אנושי

אנו מחוייבים להקפיד על סביבת עבודה תומכת לכלל המועסקים בקבוצה ללא הבדל דת, גזע ומין. עלינו לאפשר גיוון ושוויון הזדמנויות ולהימנע מכל סוג של אפליה. בנוסף, אנו מחוייבים לטפח תרבות ארגונית המעודדת מצוינות ויעילות.

אתיקה

אנו מחוייבים לפעול באופן אתי, אחראי ומקצועי, הכולל עמידה קפדנית בהוראות החוק.